Září 2020 v Rybičkách

30.09.2020 15:26

Po prázdninách jsme se sešli znovu v naší třídě, jen bez našich přeškoláků, ze kterých se stali školáci a s novými dětmi, které si postupně zvykají na novou třídu a nové kamarády. Po seznámení jsme se hned pustili do práce.Prozkoumali jsme uložení hraček a zopakovali si pravidla naší třídy. Aby dětem co mají narozeniny v prázdniny nebylo líto, že je s námi neoslavily, tak jsme i pro ně narozeninovou oslavu uspořádali. Byl to Samík, Sárinka a Sabinka.Na procházkách jsme pozorovali měnící se přírodu a sledovali i změny počasí v září. Letošní předškoláci se seznamovali s novými povinnostmi a úkoly, které by měli zvládnout než půjdou do školy. Pracovní listy a didaktické hry volíme podle aktuálního tématu a děti hodně baví. Uspořádali jsem Drakiádu, která proběhla za krásného počasí a hojné účasti a děti si ve třídě vyrobily draky dle své fantazie. Oslavili jsme Františkovy narozeniny a poslední den v měsíci si nazdobili a postavili na školkové zahradě svoji "Májku".

Protože se letos kvůli pandemii coronaviru nekonají hody v obci, rozhodli jsme se uspořádat malé školkové. Ale o tom až zase příště. Všechny fotky najdete ve fotogalerii MŠ.