Září 2020 v Medvídkách

05.10.2020 08:53

Září u nás ve školce je seznamovací a zvykací měsíc.Seznamujeme se s novými kamarády a zvykáme si na všechno, co nám přináší pobyt ve školce. Je tu spoustu nového, co děti doma nezažily a tak si musí procvičovat, jak a co se ve školce dělá. Jsou tu nová pravidla, která musíme dodržovat, aby nám tu spolu bylo dobře a do školky  jsme se těšili. Kreslíme, malujeme, zpíváme, hrajeme hry a taky cvičíme v tělocvičně, kde se dětem moc líbí, protože je tam relaxační balonkový bazén... Děti mají strašně rády pobyt na naší školkové zahradě, kde mají veškeré vyžití. Taky jsme už zkoušeli vycházku po vesnici, děti jsou moc šikovné, zvládly to na 1.  V úterý 22.9.2020 jsme si užili krásné odpoledne s dětmi i s vámi rodiči na Drakiádě. Počasí bylo senzační,teploučko a větrno, takže draci krásně létali.     Protože šardické hody v naší vesnici neproběhly, tak jsme dětem udělali hody ve školce. Prošel průvod, který vyzvedl stárky a tancovalo se pod hodovů májů, bylo moc veselo...Všechno dění najdete v naší fotogalerii.