Září 2019 Veverky

01.10.2019 16:29

Začal nám nový školní rok. Letos máme ve třídě Veverek předškoláky i děti středního věku, které se k nám nahoru přesunuly ze třídy Medvídků. Začátek roku začínáme převážně hrou s dětmi, stmelováním kolektivu a určováním pravidel třídy. Na děti tady kromě paní učitelek čekaly v koutku přírody strašilky, o které se budeme společně starat. Krásné počasí nám umožňovalo hodně pobývat venku. Zacvičili jsme se na hřišti ZŠ, coč se dětem moc líbilo. S Terezkou a Vojtíškem jsme oslavili jejich narozeniny. Také jsme zkoumali vodu v kalužích. Naši školku navštívili studenti ze zahraničí, děti jim předvedly jak cvičí. Pracovali jsme na IT a s paní učitelkou Haničkou se děti začaly učit anglicky. Další návštěva byla ze Státní veterinární služby, jejíž členové poučili děti o tom, jak se chovat ke zvířítkům. Povídali jsme si o naší vesnici a nezapomněli jsme se připravit na hody a jejich tradici. 

Foto naleznete ve Fotogalerii.