Začátek nového školního roku

26.09.2017 19:02

První týdny ve školce, kdy jsme přivítali nové kamarády a oplakali loučení s maminkou jsou pryč a my se učíme, jak to ve školce chodí. Děti se seznamují s pravidly, které se ve školce musí dodržovat, aby nám spolu bylo dobře, poznávají nové kamarády, učí se uklízet hračky a dávat věci na své místo a v neposlední řadě také vydržet bez maminky delší dobu.Ne každému se to hned podaří, ale časem to zvládnou všichni. Pro děti je důležité, aby maminka věřila, že to její dítě zvládne a vede ho k samostatnosti.Potom jde i jemu všechno líp.

Už jsme také oslavili Kubíčkovi a Františkovi narozeniny, povídali si o naší zemi v době krále Karla IV., vyráběly koruny a dovídali se zajímavosti o naší vesnici.

Fotografie z našeho tvoření naleznete zde  https://mssardice.rajce.idnes.cz/zari_2017_v_Rybickach