Začátek nového šk.roku v Medvídkách

04.10.2014 15:03

Tak jako v každém školním roce, tak i v letošním se snažíme, aby se děti do školky těšily a rády sem chodily. První zářijový týden je vždycky seznamovací. V naší třídě "Medvídků" jsou letos samé statečné děti, které vůbec při prvním vstupu do školky neplakaly, což se málokdy stává. První dny se tvoří mezi dětmi nová přátelství, seznamují se jak s novými kamarády, personálem, tak s prostory MŠ. Děti si postupně vytvoří pravidla soužití v MŠ. V tomto měsíci jsme si povídali taky o tom že žijeme v české republice, naše hlavní město je Praha a spoustu jiných zajímavostí o naší zemi. Všechny děti do jednoho ví, že naše vesnička se jmenuje Šardice a protože je zrovna období hodů, děti se na ně pořádně přichystaly. Ale to už se podívejte na fotografie. Fotky zde