Únor ve třídě Rybiček

01.03.2019 14:16

V únoru se děti seznámily s prospěšností mléka a mléčných výrobků v projektu "Mléčnou cestičkou za zdravou tvářičkou".Ochutnaly různé druhy sýrů a vyrobily si dezert. Navštívili jsme hasičskou zbrojnici a do školky přijely dvě lektorky, které děti seznámily s ochranou zvířat ve volné přírodě.Další velké téma bylo "Co už dokážu", které jsme věnovali oblékání a oblečení a všemu, co k tomu patří. Velký zájem vzbudila u dětí módní přehlídka. Po prvních stydlivých krůčcích po improvizovaném molu, se z dětí začali klubat opravdoví modelové a modelky. Užívaly si převleků a pozornosti plnými doušky. Na velké finále jsme pozvali děti z ostatních tříd a naši malí modelové se dočkali zaslouženého potlesku. Únor skončil a my už se těšíme, na březen a na nové zábavné aktivity. Spoustu fotografií najdete ve fotogalerii.