Únor v Rybičkách

28.02.2021 13:16

Únor byl v naší třídě opravdu veselý.Nejen že si děti aspoň na chvíli mohly užít pořádné sněhové nadílky,ze které měly obrovskou radost,ale je to i měsíc masopustu, tak k němu patří karneval a dobré jídlo. S dětmi jsme připravili klasické masopustní pochoutky, koblihy, milosti a zabijačkové dobroty. Každý si vybral, co mu chutná nejvíc.Karnevalové veselí s maskami a tancem nebralo konce. Děti převleky milují a dokáží se je užít plnými doušky.

Zahráli jsme s dětmi pohádku "O koblížkovi ", která se dětem moc povedla.Tématem pro děti velmi zajímavým byla i olympiáda. Vyzkoušely si různé sporty a dověděly se mnoho nových informací. Vyrobily si dokonce i medaile, které k olympiádě patří.

Procvičily si zrakovou představivost a znalost barev a geometrických tvarů. Vše z naší měsíční činnosti najdete ve fotogalerii.