Únor v Rybičkách

23.03.2020 13:34

V únoru jsme s dětmi navštívily Ekocentrum Trkmanka ve Velkých Pavlovicích a seznámili se s životem ježků. V rámci technické výchovy přijel do naší MŠ pracovník, zabývající se výukovými programy pro děti v této oblasti a dovezl dětem nový ponk a spoustu nového nářadí. Děti si za jeho asistence vyráběly lodičky. Povídali jsme si  s dětmi o pohádkách a některé jsme si také zahráli. Nejvíc děti bavily hry na rytíře a princezny. Navštívili jsme kino Panorama v Kyjově a shlédli film Pat a Mat.  Oslavili jsme Martínkovi narozeniny. V ZŠ jsme navštívili  program africké bubny a divadelní představení "Poklad kapitána Baltazara. Letos proběhl v naší třídě kurz pro předškoláky- Dobrý start, kde se děti  a jejich rodiče dověděli, co vše by měli zvládnout před nástupem do první třídy.