Únor v naší třídě

03.03.2018 14:00

V měsíci únoru jsme se s dětmi chystali na FAŠANK.Každý si vyrobil svou masku,děti si nadělaly milostě,které si i snědly.Těm panečku chutnalo!!! Oslavili jsme narozeniny Sašenky Brázdy.A začali jsme si povídat o lidském těle. Děti skládaly puzzle lidského těla,taky sestavovaly slova z písmenek, pracovaly u ponku a to své tělo pořádně protáhly v tělocvičně...Pro zdraví těla je taky hodně důležitý pobyt na čerstvém vzduchu a tak  sdětmi každý den nějakou tu vycházku, nebo pobyt na hřišti absolvujeme..Na školním hřišti si děti dokonce užily asi poslední sníh..V rámci výuky o lidském těle navštívila děti i zdravotní sestřička,paní Eliška Grmolcová, která dětem řekla a hlavně ukázala spoustu zajímavého ze zdravotnictví......Takovou větší událostí měsíce února byl pro děti KARNEVAL. Všichni nás potěšili svou účastí a snad se karneval vydařil a všem se líbil.Všechno co jsme tento měsíc prožili, najdete ve fotogalerii naší školky.Tak se mrkněte.....