Únor v naší třídě

01.03.2018 13:29

Nejkratší měsíc v roce je za námi a my jsme i v něm zažili spoustu zajímavých událostí. Oslavili jsme Justínčiny narozeniny na kterých nechyběla ani naše kamarádka "Anička", která nás v rámci projektu Persona Dolls pravidelně navštěvuje , a kterou si děti velmi oblíbily.Pracovali jsme na interaktivní tabuli a řádili v bazénu s kuličkami.Tématem pro děti velmi zajímavým bylo " Naše tělo", o kterém jsme se dověděli spoustu zajímavých věcí a na návštěvě u nás ve třídě byla i p.Eliška  Grmolcová, sestřička z nemocnice, která dětem vyprávěla o tom, jak to v nemocnici chodí, přinesla i fonendoskop a děti si poslouchaly svá srdíčka.Povídali jsme si o důležitosti hygieny a péče o své zdraví. Bylo to pro děti velmi zajímavé a my p.Grmolcové děkujeme za její ochotu a čas, který u nás ve třídě strávila. Fotky z našeho tvoření i s besedy se setřičkou můžete najít ve fotogalerii. mssardice.rajce.idnes.cz/Unor_2018_ve_tride_Rybicek/