Únor 2020 Veverky

05.03.2020 17:14

I v tomto měsíci jsme pokračovali v pozorování ptáčků v Šardicích, zhotovili jsme mapu výskytu ptáků v zimním období v naší vesnici. Děti namíchaly ptáčkům krmení, aby netrpěli hladem. Ptáčkům ,jsme vyrobili bidýlka, která jsme pověsili na zahradě na strom. Ve školce nás navštívil pan zubař, poučil děti o správném způsobu čistění zoubků. Navštívili jsme krásné ekologické středisko Trkmanka ve Velkých Pavlovicích, kde se děti zúčastnily programu o ježkovi a seznámily se s ježkem Eliškou. V rámci technické výchovy dostaly děti nový ponk a nářadí. Práci na ponku jim představil pracovník zabývající se technickým vzděláním dětí a s jeho pomocí děti vyrobily lodičky z balzy. I letos proběhl v naší třídě kurz Dobrý start pro děti a rodiče, ve kterém jsme maminkám předvedli, co vše by děti měly zvládnout před nástupem do ZŠ. Děti byly moooc šikovné a maminky moooc milé. Radost dětem udělaly nové koše na košíkovou, kterou si s radostí zahrály. S radostí si také zabubnovaly na bubny s africkými bubeníky.

Foto naleznete ve Fotogalerii.