Říjen v Rybičkách

01.11.2019 17:03

Hned první den v říjnu jsme s dětmi navštívili ECO centrum Lipka v Brně. Děti byly rozděleny na dvě skupiny-mladší a starší a pod vedením odborníků poznávaly přírodu a život v ní.Slavnostně jsme otevřeli naši environmentální zahradu, na které jsou nově umístěny přírodní prvky. Děti připravily pohoštění a provedly návštěvníky po zahradě.Další společnou akcí dětí a rodičů bylo podzimní tvořivé odpoledne. Mamniky připravily dobroty a protože počasí nám nepřálo, zdobili jsme dýně v teple MŠ.

Oslavili jsme Františkovi narozeniny a vyfotili se s kominíkem pro štěstí.

Celý říjen jsme tvořili z přírodnin, upekli jsme si dobroty z jablek a uvařili si jablečný čaj. Zapomenout nemůžeme ani na tradiční Drakiádu.Bohužel se všechny fotografie nenačetly, takže se pokusíme chybu napravit a dodat zbytek zajímavých fotek vašich dětí.