Říjen v Medvídkách

31.10.2019 06:40

Na začátku měsíce října  jsme s dětmi cestovali do Brna do ECO centra Lipka, kde jsme se zúčastnili environmentální výchovy v přírodním prostředí a v lese.. Prožili jsme dopoledne plné prožitků a zábavy,v lese jsme hledali zvířátka, jejich stopy a taky jsme viděli na vlastní oči doopravdické velké mraveniště.

 Slavnostně jsme otevřeli naši nově zrekonstruovanou, krásnou environmentální zahradu,na kterou už se děti moc těšily. A teď si ji užívají plnými doušky.

     Na velkém hřišti jsme se zúčastnili DOPRAVNÍHO DNE, který pořádala ZŠ.

Všichni jsme se sešli na PODZIMNÍM TVOŘENÍ, které kvůli počasí muselo být v budově, ale i tak jsme si to užili a vzniklo spousta krásných, nazdobených dekorací,které nám skoro celý měsíc dělaly radost na naší zahradě.

 V říjnu se uskutečnila na travnaté ploše TJ Baníku tolik oblíbená Drakiáda. Bylo krásné počasí,příjemně teplo a do toho vál lehký vánek, který draky krásně nadnášel... Takže všem dráčci létali a všichni byli spokojení... Všechno dění najdete ve fotogalerii.