Říjen 2022 Veverky

03.11.2022 12:18

Říjen nám dopřál krásný slunečný podzim, proto jsme si dopřávali hodně času venku. Hledali jsme v přírodě barvy podzimu, plnili dráčkovy úkoly, zasadili stomeček kaštan vypěstovaný z kaštanu na našem záhonku a zasadili nová semínka stromů. V kaštánkovém týdnu jsme se pomocí kaštanů učili počítat, vytlesávat slova, procvičovat ruku apod. V bramborovém týdnu zase děti získávaly vědomosti o bramborách a užily si projektového dne na zahradě Bramborový den.  Také jsme se seznamovali s tradicemi jiných národností, tentokrát to byl Halloween. Zdolali jsme stezku odvahy a užili si na párty Podzimní strašidlení. Nesmíme zapomenout ani na Drakiádu a téma Dráček Papíráček. S Terezkou, Oliverkem a Teodorkem jsme oslavili jejich narozeniny.

Foto naleznete ve Fotogalerii.