Říjen 2021 Veverky

04.11.2021 12:29

Nastal čas povídat si o podzimu. Krásné počasí , spoustu materiálu k učení i ke tvoření nám měsíc říjen poskytl. Nechyběl ani jablíčkový štrůdl. Jenom ten vítr nám nepřiletěl na Drakiádu. Většina draků proto odpočívala na zemi. Při hudebním představení na zahradě si děti zazpívaly a zatančily. Velmi se nám líbilo v knihovně  na besedě s paní spisovatelkou Markétou Harasimovou, která nám představila svoji knížku ,,Z deníku kočičky Tlapičky." Se Sebíkem a Nellynkou jsme oslavili jejich narozeniny., s Terezkou svátek. Velkou radost nám udělaly dvě nové int. tabule, které nám jako sponzorský dar věnoval ing. Pavel Holešínský.  

20. října jsme oslavili Den stromů, 21. října jsme pak spolu s rodiči zasadili sazeničky dubů na akci Strom pro přírodu. Každá rodina si zasadila svůj stromeček, o terý se bude starat.  Také my Veverky jsme si za třídu jeden zasadily.

Foto naleznete ve Fotogalerii.