Prosinec 2022 Veverky

27.12.2022 10:52

Prosinec, pro děti nejkrásnější měsíc v roce. V prosinci se vždy usilovně připravujeme na Mikuláše a na Vánoce. Zdobíme školku, vyrábíme spoustu dekorací, pečeme cukroví. Nejdříve jsme s napětím čekali na Mikuláše a jeho družinu. Děti byly velmi statečné, dostaly od Mikuláše nadílku. Na Čertí stezce plnily čertovské úkoly. Ve třídě i venku si nazdobily stromeček, zpívali jsme vánoční koledy, zapalovali prskavky a předváděli si některé vánoční zvyky. Ani letos nechyběla veselá Čertiáda.Děti se seznámily s příběhem Ježíška a s nadšením připravovaly výrobky na náš první Vánoční jarmark s rodiči, který se nám opravdu povedl. Kryštůfkova maminka nám přijela ukázat, jak se zdobí vánoční perníčky. Ještě před Vánocemi jsme dostali všichni krásný dárek v podobě sněhu, kterého si děti moc užívaly. Škoda jen, že si krásné prosincové vánoční atmosféry letos užívalo velmi málo dětí, protože téměř všechny  postihla chřipková epidemie. Proto všem dětem i jejich rodičům přejeme do roku 2023 pevné zdraví, lásku, spokojenost a věříme, že se ve školce 3. ledna 2023 všichni ve zdraví sejdeme.

Foto naleznete ve Fotogalerii.