Prosinec 2020 Veverky

18.12.2020 17:56

A už je to tady zase, krásný předvánoční čas, nejkrásnější období pro děti i pro nás dospělé. Pilně jsme se na Ježíška připravovali. Děti se dověděly, co znamená Advent, seznámily se s příběhěm Ježíška, Marie a Josefa. Nastrojili jsme si stromeček ozdůbkami, které si děti samy vyrobily a postavily si krásný Betlém. Každý den jsme si u oběda zapálili adventní svíčky, prskavky a poslouchali koledy. Také jsme si předváděli vánoční zvyky, vyráběli vánoční výrobky. S Emičkou a Beníkem jsme oslavili jejich narozeniny. Děti jim zahrály divadlo o Budce v poli a Jak pejsek s kočičkou pekli dort. Letos jsme si ze známých důvodů udělali vánoční besídku ve třídě bez rodičů. Ježíšek dětem přinesl krásné dárky. Připili jsme si na zdraví vánočním punčem a Adámek nám zahrál na flétnu několik koled. Krásné Vánoce nám přišly popřát děti z Rybiček, převlečené za vánoční symboly a moc jim to slušelo. A teď už čekáme na Ježíška v našich domovech. Přejeme vám všem krásné a klidné Vánoce , v příštím roce hodně zdraví a ať už je ten Kovid pryč.

Foto naleznete ve Fotogalerii.