Nový šk. rok 2018

01.10.2018 10:11

Září je za námi a s ním i pár slziček, které k prvnímu dni ve školce u maličkých prostě patří. Ale děti jsou úžasné a zvládnou věci s rychlostí, která nás dospělé vždy překvapí. Za týden nebylo po slzičkách ani památky a my jsme v naší třídě prožili spoustu zajímavých aktivit. Po seznámení se s novými kamarády a s novou třídou, která děti po prázdninách čekala, jsme si v projektu "Jablíčkový týden" pověděli o jablíčkách vše, co děti zajímalo, "upekli" jsme jablíčkový dezert a při pokusu s jablky zkoumali, co se s nimi děje v různých kapalinách. Počasí nám přálo a tak jsme chodili  zkoumat svět do přírody.Spolu s vámi vytvořili na zahradě MŠ krásnou výzdobu z dýní a ochutnali skvělé jablkové koláče.Oslavili jsme Kubíčkovi a Františkovi narozeniny. Září je za námi a my se těšíme, co nového nás čeká další měsíc.