Medvídci v září 2022

03.10.2022 08:49

Měsíc září je zvykací. V naší třídě Medvídků jsme po prázdninách přivítali nové kamarády. Probíhaly společné hry, činosti a poznávání. Využili jsme pěkného počasí k návštěvě naší školkové zahrady a pískoviště. Děti si zkusily své první malování s barvičkami a taky stříhání s nůžkami. Byli jsme cvičit v tělocvičně, kde se nachází relaxační, balonkový bazén.Děti si zkusily pracovat na interaktivní tabuli. Oslavili jsme narozeninky Bereničky, Damiánka a Šarlotky. Do školky za dětmi přijelo divadélko s hudební pohádkou :,,O perníkové chaloupce". Na zahradě jsme společně nazdobili hodovou MÁJU. Jedno dopoledne jsme si udělali krásný výlet do otevřených zahrad v Brně, kde nás čekal program : ,,Dědek řepu zasadil". Všechno dění naleznete ve fotogalerii.