Medvídci v únoru 2022

25.02.2022 13:06

Jedno únorové dopoledne jsme si s dětmi udělali výlet do ekocentra Trkmanka ve Velkých Pavlovicích. Děti se dozvěděly , jaká je to složitá cesta, než se chleba dostane na náš stůl. Taky viděly spoustu zvířátek, se kterými se jen tak nesetkají.     V tomto měsíci jsme si povídali o životě lesních zvířátek v zimním období. Zahráli jsme si pohádku : ,,Boudo, budko."    Oslavili jsme narozeninky Vanesky a Timeiky.

Taky jsme se chystali na Fašank. S dětmi jsme si usmažili výborné milosti a prožili jsme veselý masopustní karneval, který jsme zakončili průvodem v maskách k OÚ, pozdravili jsme kamarády u ZŠ a taky paní kuchařky ve školní jídelně.Byl to veselý den. Všechno dění najdete ve fotogalerii.