Medvídci v prosinci 2021

21.12.2021 07:56

Měsíc prosinec se nesl ve svátečním duchu. Přišel za námi Mikuláš se svou partou. Oslavili jsme narozeninky Viktorky. Taky jsme si užili první snížek. Teď už se nám nezadržitelně blíží Vánoce a tak si děti nazdobily vánoční stromeček,aby  jim Ježíšek měl kde dát ty krásné dárečky,když byli všichni tak strašně hodní...

Do školky za dětmi přišel Ježíšek už v pátek 17.12.2021 .Přinesl jim plno krásných dárečků se kterými se každý den ve školce rádi hrají. Děti ještě stihly i napéct vánoční cukroví a už opravdu můžou přijít ty krásné Vánoce.

Všem Vám přejeme ty nejkrásnější Vánoce plné klidu a pohody a do nového roku 2022 mnoho štěstí a hlavně zdraví,to je nejdůležitější a ať Vám Vaši nejmenší dělají jenom samou radost.