Medvídci v prosinci 2022

21.12.2022 11:14

Měsíc prosinec jsme prožili ve svátečním duchu. Nejdříve jsme se pořádně přichystali na příchod Mikuláše. Mikulášská nadílka dopadla dobře ,nikdo neplakal ani nikoho čert nesebral... Děti MIKULÁŠKOVI , ANDĚLÍČKOVI I ČERTŮM zazpívaly čertovskou písničku  a za to dostaly dáreček. Taky jsme prožili bezva čertiádu,plnou her, soutěží a tanečků...  A teď už se blíží vánoční čas .Děti si ve třídě nazdobily vánoční stromeček a pomalu jsme se všichni chystali na náš první vánoční prodejní jarmark. Ten proběhl jedno odpoledne. Sice byla velká zima , ale jarmark se i tak vydařil. V celé školce byly slyšet vánoční koledy. S dětmi jsme pekli a zdobili perníčky . I když nás bohužel bylo málo, protože děti jsou nemocné, přišel za námi do školky Ježíšek. Přinesl dětem hračky, se kterými se budou hrát ve školce a taky jeden dáreček, který si vezmou domů. Přejeme Vám všem krásné Vánoce plné lásky, klidu a pohody a do nového roku všechno jen to nejlepší.   Všechno dění najdete ve fotogalerii.