Medvídci v Květnu 2021

31.05.2021 09:33

V měsíci květnu jsme mezi námi přivítali holčičku Laurinku a chlapečka Mikuláška.A protože je jaro ,povídali jsme si o kytičkách. Učili jsme se je poznávat, tvořili jsme, na vycházkách jsme je vyhledávali, určovali barvičku, atd. Taky jsme si pověděli co je všechno potřeba, aby květinky rostly a kvetly. Počasí nám zatím moc nepřeje, ale přece nám jednou dovolilo jít na pískoviště, které děti tak milují. Oslasvili jsme narozeninky Eliáška a Isabelky. Navštívili jsme místní hasičskou zbrojnici.A taky jsme se konečně dočkali ,,Pohádkového  týdne." Děti si vytvořily krásný zámek plný princezen a rytířů, zahrály si pohádku ,,O řepě",usmažily si výborné koblížky podle pohádky ,,O koblížkovi" a taky si užily ,,Pohádkový karneval", který byl moc veselý. Všechno dění najdete ve fotogalerii.