Medvídci v červnu 2022

28.06.2022 13:41

1. června oslavilly všechny děti svúj svátek. Tak tomu bylo i v naší školce. Na naší školkové zahradě byla nachystána cesta kolem světa,kde si děti plnily spoustu zajímavých úkolů. Za své snažení každý dostal nanuka.Byl přichystán i táborák. Tento měsíc jsme úspěšně ukončili plavecký výcvik v Lázních Hodonín. Na zahradě děti pozorovaly lupou spoustu hmyzu a broučků,taky si pomalu sklízely, co si zasadily. Hrášek jim krásně narostl, tak mohli všichni mlsat. Do školky za dětmi přijelo divadélko s pohádkou ,,O princezně Rozmařilce" Prožili jsme báječný výlet na pirátské stezce na Baťově kanále a ve školce jsme pokračovali v pirátském duchu. Děti si postavili i pirátskou loď. Navštívili jsme výstavu drobného zvířectva. Opékali jsme si špekáčky na Ranči. A taky jsme oslavili narozeninky Elišky. Byli jsme pozvání do ZŠ, kde nás čekala krásná pohádka o zvířátkách. Na rozloučenou s tímto školním rokem jsme si s dětmi udělali hezké dopoledne a zašli si na zmrzlinku. Teď už se všichni těší na prázdniny. Přejeme Vám všem krásné prázdniny, plné pohody,odpočinku a sluníčka.  Všechno dění najdete ve fotogalerii.