Medvídci v Červnu 2021

29.06.2021 08:37

Měsíc červen jsme zahájili Barevným týdnem. Každý den jsme měli určenou jednu barvičku, do které jsme se všichni sladili. Děti každý den čekalo spostu disciplín, soutěží, činností a taky si děti zahrály pohádku: ,, O ČERVENÉ KARKULCE" Tento týden byl opravdu zábavný.  Na zahradě MŠ si děti zasadily do záhonků sazeničky rajčátek. Teď už je jenom dobře zalévat a opatrovat a čekat na bohatou úrodu. Taky jsme si povídali o různých profesích, jak jsou všechny důležité pro život.   Jedno krásné dopoledne v rámci pobytu venku jsme s dětmi navštívili Ranč se zvířátky. Dětem se tam moc líbilo,to bylo zvířátek ! A taky jsme si opekli špekáčky. Ty dětem chutnaly!!!   Tento měsíc jsme oslavili narozeninky Darinky a Theušky. Sbírali jsme jahůdky na naší zahradě v záhonku.  Taky jsme si užili skvělý výlet v lanovém centru v Břeclavi.  Na naší zahradě nás navštívili místní hasiči, kde nám předvedli, jak se pracuje s hasícími přístroji. Děti si vyzkoušely práci s hadicí a už máme ve školce spostu zájemců o toto povolání.  Na našem balkonu jsme našli strakapouda, děti i některé p. učitelky jej viděly na vlastní oči poprvé v životě... V rámci dopolední vycházky jsme taky jeden den navštívili DOPRAVNÍ DEN na hřišti TJ BANÍKU. Děti si mohly prohlédnout pracovní auto policistů a taky obrovské auto hasiřů. Na rozloučenou se školním rokem jsme si zašli na nanuka, to byla dobrota. Tento měsíc toho bylo opravdu mnoho. Na všechno dění mrkněte do fotogalerie. Přejeme Vám všem krásné a pohodové prázdniny plné zážitků a sluníčka.