Medvídci v březnu 2019

29.03.2019 12:43

Na začátku měsíce jsme s dětmi zkoumali lidské tělo, jeho stavbu, funkci, význam orgánů... Do školky za námi přijely hudebnice s pořadem : ,,HUDEBNÍ KOLOTOČ", kde se děti jak pobavily, poslechly si krásné písničky a hudbu, tak se seznámily se spoustou zajímavých hudebních nástrojů. S dětmi jsme navštívili ranč ,,Marko", kde jsme viděli ovečky, jehńátka, slepičky,husy,kohouta a pávy. Ve třídě si děti zasadily fazolky  a všichni jsme společně pozorovali, jak pomalu klíčí a rostou. Další týden jsme s dětmi správně třídili odpad, byl to týden zaměřený na EKO výchovu. Povídali jsme si o důležitodti třídění, co by se vlastně dělo s naší planetou,kdyby lidé házeli odpadky všude kolem sebe. Protože v pátek 22.3.2019 byl světový ,,DEN VODY" a voda je čímdál  vzácnější a má velkou hodnotu, proto jsme celý týden  vodě věnovali. V každé třídě bylo pro děti  přichystané něco jiného,zajímavého. Kapičky vody, které jste s dětmi doma vyrobili, jsou vystavené v MŠ k podívání. Jsou všechny moc krásné, originální a my Vám za vaši účast v tomto projektu moc děkujeme... Poslední týden v měsíci březnu jsme věnovali barvičkám. Každý den jsme měli jinak barevný,bylo to moc milé, když každý den byly děti i p. uč. sladěni do jedné barvičky.Taky děti čekalo spoustu aktivit, při kterých si určenou barvičku řádně procvičily jak ve třídě, tak při pobytu venku.Ve středu 27.3.2019 jsme s dětmi navštívili místní knihovnu, kde si děti měly možnost  prohlédnout knížečky dle vlastní chuti.Bylo to moc fajn. Všechno dění najdete ve fotogalerii.