Medvídci- říjen 2021

01.11.2021 12:43

V měsíci říjnu jsme oslavili narozeniny Adámka a Oliverka. Byli jsme se s dětmi podívat , jaké přijely na hody kolotoče. Pro děti bylo na zahradě připraveno hudební představení. Ve třídě si děti zahrály pohádku : ,, Boudo, budko" Protože jsme si povídali o naší dědince, děti tvořily svůj domeček v Šardicích. Je podzimní období a tak jsme si hráli s listím , přírodninami. Taky nám počasí dovolilo konečně uskutečnit odloženou ,,Drakiádu." Ve školce máme nové interaktivní tabule ,děti se na nich učí pracovat. Protože v naší přírodě chybí hodně zeleně a vůbec neuškodí, když se nějaká nová zasadí a obnoví, uspořádali jsme ve školce  akci :,, STROM PRO PŘÍRODU. "  Ti kteří chtěli, si s námi zasadili sazeničku DUBU. Tak ať se novým stromečkům dobře daří a hezky rostou. S dětmi se na ně chodíme dívat ,jak prospívají. Všechno dění najdete ve fotogalerii...