Medvídci prosinec 2020

21.12.2020 06:41

Prosinec je sváteční měsíc. Nejdříve za námi přišel svatý MIKULÁŠ s ANDĚLÍČKEM  a ČERTÍKEM. Děti se trošičku i bály, ale všechno dobře dopadlo, protože máme v naší třídě Medvídků jenom samé hodné děti.Taky jsme oslavili Sofinčiny narozeninky. No a pomalu jsme se chystali na tolik očekávané Vánoce, na které se všichni tak moc těšíme. Ve třídě si děti nazdobily vánoční stromeček, krásně jsme si vyzdobili třídu, vyrobili andělíčky a vánoční přáníčka a celou školkou zněly vánoční koledy.  A protože nám současná situace nedovolila, abychom se všichni i s vámi rodiči sešli na tradičním předvánočním tvoření, přivítali jsme Ježíška každý ve své třídě. V pátek 18.12.2020 jsme si hned ráno krásně nazdobili třídu, celé dopoledne zněly vánoční pídničky, děti si řekly básníčky a zazpívaly za doprovodu klavíru koledy a dočkaly se -Ježíšek zazvonil na svůj zvoneček. To byly šťastné tvářičky.  Ježíšek jim přinesl jak dárečky s kterými se budou hrát ve školce, tak i jeden balíček domů. Nakonec měly děti u vánočně prostřeného stolu bohatou hostinu. Tak ať se Vám všem vydaří Vánoce i doma.    Přejeme všem krásné Vánoce a hodně štěstí a hlavně zdraví v roce 2021. Všechno dění najdete ve fotogalerii.