Medvídci Leden 2021

29.01.2021 13:15

Po Vánocích jsme si povídali o Třech králích, děti se naučily písníčku : ,, My tří králové jdeme k vám,, vyrobyly si korunky a všichni jsme se rozloučili s Vánocemi. Děti odzdobily stromeček a pomohly při úklidu vánoční výzdoby. A protože je zimní období, věnovali jsme se tématu jak se v zimě oblékáme, aby nám bylo teploučko a byli jsme zdraví.Stále si opakujeme správný postup oblékání, aby děti věděly, že rukavičky se musí dávat opravdu až úplně nakonec. Děti na dané téma tvořily a zdobily různé části oblečení, taky počítaly a procvičovaly si prostorovou orientaci -pravá-levá, nahoře -dole.Zima bude ještě dlouhá a nás čeká ještě spoustu zajímavých zimních témat a jedna z nich je :Zvířátka žijící ve volné přírodě v zimním období,,. Zvířátka děti milují, takže toto téma je moc baví. V měsíci lednu jsme oslavili narozeninky Julinky a přivítali jsme mezi námi novou holčičku , kamarádku  Viktorku. Taky jsme si tento měsíc užili trošku toho bílého snížku,to byla legrace a té radosti... Děti na školkové zahradě bobovaly, zkoušely stavět sněhuláka, koulovaly se, no prostě dováděly. Ve školce se taky o zimě naučily krásné písničky, tak snad vám je doma i zazpívaly. Všechno dění najdete ve fotogalerii.