Medvídci-květen 2022

31.05.2022 12:34

Na začátku měsíce jsme se pomalu začali chystat na KARNEVAL, kde zároveň děti popřály svým maminkám k jejich svátku. Jako překvapení děti pro maminky ve školce napekly krásné perníčky a vyrobily přáníčka se kterými maminkám popřály. Na školkové zahradě si děti do záhonku zasely hrášek a mrkvičku a taky zasadily sazeničky rajčátek. Teď je s dětmi chodíme pravidelně zalévat, plet a okopávat.Každý den děti vidí, jak všechno krásně roste a sílí. Taky jsme už prožili krásné, teplé, slunečné dny na pískovišti, kde mají děti spoustu hraček. Jedno dopoledne jsme si udělali vycházku k OÚ, kde byl nafouknutý obrovský zelený hrášek ke 200 výročí pana Mendela. V tomto měsíci jsme si s dětmi povídali o různých profesích, děti se dozvěděly, že úplně všechny profese jsou pro náš život důležité. Mrkněte do fotogalerie.