Listopad 2020 Veverky

02.12.2020 14:00

I když nám naše listopadové plány přerušila karanténa ohledně Kovidu 19, stihli jsme se ještě připravit na tolik očekávaného Mikuláše. Ve třídě už to jiskřilo očekáváním a napětím, počítali jsme netrpělivě dny, které ukončí měsíc listopad a vystřídá se s prosincem, pro děti nejdůležitějším měsícem v roce. Děti si postavily peklíčko, ve kterém jsme prováděli spoustu aktivit i vzdělávacích činností. Kromě výrobků a výzdoby jsme se s dětmi pomocí Mikuláše učili poznávat pravou a levou ruku, správně držet pastelky, společně pracovat, správně dýchat, počáteční písmeno ve slově atd. Začvičili jsme si s bramborou i jiné čertovské rozcvičky, venku jsme hledali, kudy chodí na svět Mikuláš a čert.

S Kristýnkou jsme oslavili její narozeniny. A teď už se těšíme, až nás navštíví Mikuláš.

Foto naleznete ve Fotogalerii.