Listopad 2019 Veverky

10.12.2019 16:48

Ani měsíc Listopad se neobešel bez pořádného cvičení, které mají děti moc rády. Povídali jsme si o šípku a jeho prospěchu pro lidské zdraví, uvařili jsme šípkový čaj a připravili čaj pečený. S paní učitelkou Hankou děti vyrobily sovu z listí pro soutěž o zvířátkách. Potěšila nás návštěva Planetária s programem o vesmíru. S Kristýnkou, Martínkem a Emičkou jsme oslavili jejich narozeniny. Stále se staráme o naši strašilku. Přivítali jsme sv. Martina a plnili s ním spoustu úkolů, zhotovili jsme si podzimní lucerničky. Při hře na lékaře děti ošetřovaly své plyšové mazlíčky. Pomáhali jsme s výzdobou haly u Orla na Mikulášské trhy. Navštívili jsme své kamarády v ZŠ, abychom zjistili, co všechno se už v první třídě naučili. Paní spisovatelka Klára Smolíková nám povídala o svých knížkách. S paní učitelkou Hankou pokračují předškoláci ve výuce angličtiny. A protože se moooc těšíme na Vánoce, vyrobili jsme si Adventní kalendář s andělíčky, aby nám čas rychleji ubíhal.

Foto naleznete ve fotogalerii.