Listopad 2018 Veverky

03.12.2018 17:04

I v tomto měsíci jsme se pilně připravovali na vstup do ZŠ. Pěkné počasí nám umožnilo odreagovat se venku, využili jsme ho k úklidu naší zahrady, která byla zasypaná zlatým listím. Na místním hřbitově jsme uctili památku zemřelých. V rámci Environmentální výchovy jsme si v sadu u Martínka vybrali několik ovocných stromů, které budeme celý rok pozorovat. Povídali jsme si o sv. Martinovi, vyrobili jsme si pro něho koníky, martinské husičky a lucerničky. Opět za námi přišla Pavlínka , která si snámi povídala o knihách. Zatleskali jsme kouzelníkovi a obdivovali  ježka, kterého přinesl Matýsek. Rádi jsme navštívili naše kamarády v první třídě, kteří nám předvedli, co všechno se naučili. S Martínkem jsme oslavili jeho narozeniny. Ze stavebnic se nám povedlo vytvořit spoustu krásných výrobků. A teď už se připravujeme na Mikuláše a Vánoce.

Foto naleznete ve fotogalerii.