Květen 2021 Veverky

10.06.2021 10:25

V měsíci květnu jsme s maminkami oslavili jejich svátek, Den matek. Kromě povídání ve školce jsme maminkám připravili Srdíčkovou cestičku, jelikož  nám epidemie zabránila připravit maminkám jiný program. Pečujeme o náš záhonek a trpělivě vyhlížíme, která zelenina vyroste nejdříve. Moc nás bavilo povídání o ohrožených zvířatech. Byli jsme smutní z nepořádku na cyklostezce, snažili jsme se ho uklidit. V přírodě jsme si nakreslili pampelišku a z jejich květů si ve školce vyrobili med. Na ranči jsme na svět přivítali malé hříbátko. Z ovčího rouna jsme zkoušeli udělat plstěné obrázky. S Lexíkem a s Radečkem jsme oslavili jejich narozeniny. Také jsme si povídali o povolání dospěláků a vyzkoušeli si práci cukrářky. Povedly se nám krásné mafiny. Velkou radost nám udělala návštěva hasičské zbrojnoce.

Foto naleznete ve Fotogalerii.