Květen 2019 Veverky

03.06.2019 17:26

I měsíc květen byl bohatý na události, které poskytovaly dětem velký prostor pro tvoření a práci. Hlavním tématem na začátku měsíce byl svátek maminek a rodiny. Pro maminky jsme nacvičovali program v tělocvičně ZŠ. Byli jsme na návštěvě u Měchurů, kde děti obdivovaly malá kačátka a žabky, které chová v jezírku  náš kamarád František. Dalším velkým tématem byla dopravní výchova, jejíž součástí byla naše účast na Dopravním dni, který organizovala ZŠ. Nechyběli jsme ani na charitativní akci Teribear, o jejíž důležitosti nám vyprávěly žákyně ze školy. Sebík nám přivezl a rozdal papírové přilby pro hokejisty, které nám přivezl přímo z MS v hokeji z Bratislavy. Velkou radost nám dělá naše zahrada se spoustou nových přírodních prvků. Nesmím zapomnět ani na oslavu svátku Dne dětí na statku u Šnajdrů, kde jsme se oficiálně rozloučili s nejstaršími předškoláky. V oslavě jsme pokračovali i druhý den na zahradě, kde si děti užívaly při soutěžích a na skákacím hradu. 

Foto naleznete ve Fotogalerii.