Jak jsme se měli v říjnu

30.10.2020 06:17

Na začátku měsíce jsme si povídali o naší šardické vesničce. Ve třídě jsme tvořili,taky jsme udělali plánek Šardic,absolvovali jsme vycházky do dědiny k budovám, které děti znají.Oslavili jsme narozeniny Terezky,Matýska a Magdičky. A protože nastává podzimní čas a je doba sklizně ovoce, zeleniny a všeho ostatního, tak se tomuto tématu věnujeme. Děti si přinesly ovoce.  Ochutnávali ho, povídali jsme si jestli je sladké, nebo slané,tvořili jsme mísu s ovocem a taky stín jablíčka a hruštičky.Děti se naučily spoustu pěkných básniček a písníček, které Vám určitě doma řekly a zazpívaly...   A protože je zatím příznivé počasí, trávíme spoustu času venku.Poslední dobou hodně chodíme do přírody v okolí Šardic. Dětem se moc líbí běhat po polích, horší je to potom s čistotou oblečení a botečků, ale dětem to vůbec nevadí...  Všechno dění je fotogalerii.