Jak jsme prožíli prosinec

21.12.2017 15:23

Měsíc prosinec jsme s dětmi prožili v klidné a pohodové předvánoční náladě.Třídu jsme si s dětmi svátečně nazdobili a teď už jenom aby přišly ty události na které děti tolik čekají.Tak jako každý rok, tak i letos za dětmi do školky přišel svatý Mikuláš se svou družinou.Děti mu zazpívaly písničky,zatancovaly čertovský tanec a Mikuláš je obdaroval balíčkem dobrot.A protože byly zase všechny děti hodné,čerti přišli úplně zbytečně.Aby děti měly předvánoční čas pestrý, zajeli jsme si na výlet do Kyjova.Některé děti navštívily kino, kde je potěšila pěkná pohádka a ty ostatní se vyřádily v zábavném parku Sokolíček.Cestovali jsme autobusem což dnešní děti moc často nezažijí, tak si to všichni užívali...A teď už jsou Vánoce za dveřmi a tak si děti ve třídě nazdobily krásný vánoční stromeček,aby Ježíšek pod něj mohl naložit dárečky.Taky jsme všichni spolu prožili příjemné předvánoční odpoledne.Sešli jsme se v hojném počtu, což nás moc potěšillo. Děti už se nemůžou dočkat na příchod Ježíška. Ve školce už naděloval jak dáreček, který si každý vzal domů,tak dárečky, které zůstanou ve školce a tam je děti budou používat.Takže vám všem přejeme ty nejkrásnější Vánoce plné lásky a pohody a do nového roku jen to nejlepší, ať vám vaše děti dělají jenom radost..Všechno najdete ve fotogalerii...