Jak jsme prožili měsíc září.

11.10.2019 13:03

Tak jsme se zase po prázdnínách sešli v naší třídě MEDVÍDKŮ.Přivítali jsme mezi sebe úplně nové kamarády,kteří ještě do školky nechodili a všichni spolu si pomalu zvykáme na nové prostředí, nové kamarády a pravidla, které musíme ve školce dodržovat, aby nám tady spolu bylo dobře a ve školce se nám všem líbilo... Protože se nám renovuje naše školková zahrada a nově zasetá travička není ještě dost silná na to, aby po ní děti běhaly, chodíme s dětmi na vycházky do přírody v okolí Šardic a taky na dětské hřiště před školou, kde se děti pohybově vydovádí. Všichni se každý týden těší na hodinu tělocviku, kde si po cvičení užijí relaxaci v balónkovém bazénu.Do MŠ za námi přijel pan doktor, který uzdravuje zvířátka s výukovým programem ,,Máme rádi zvířátka,, Do naší třídy jsme si s dětmi pořídili malého křečka, děti mu daly jméno Olaf a protože příroda je všemocná z Olafa se nám stala maminka 5 malých míminek. Děti každý den pozorují , jak miminka krásně rostou. Tak už pomalu chystejte klec, kdo bude mít zájem může si křečka domů vzít. A protože se blíží hody,tak jsme ve třídě nazdobili a postavili svoji krásnou hodovou MÁJU.Na vycházce jsme se šli podívat, jaké za dětmi přijely kolotoče, aby děti věděly, na co se mají o víkendu těšit. Přejeme Vám krásné hody. Všechno dění najdete ve fotogalerii...