Jak jsme prožili LEDEN

03.02.2017 17:53

V letošním lednu jsme si opravdu všichni užili krásnou bílou sněhovou nadílku.Děti sníh přímo milují.Na naší školkové zahradě se  vyřádily.. Jezdily na bobách,koulovaly se,stavěly sněhuláky,dělaly andělíčky a válely se v  tom bílém sněhovém nadělení.        Na Tři krále jsme s dětmi navštívili místní šardický kostel, kde děti obdivovaly krásný, velký Betlém se všemi postavičkami.  Ve školce si každý vyrobil svoji korunku a děti tvořily z papírových kapesníčků Tři krále.Po celé školce se rozléhala písnička My Tři králové jdeme k vám.......     Děti se rozloučily s vánočním stromečkem a samy si ho odstrojily.                 Společně jsme oslavili narozeniny Kubíčka a Románka.      Dále jsme si povídali o tom, jak se máme v zimě správně oblékat, aby jsme byli zdraví.    Děti mají moc rády zvířátka, zajímalo je, jak se mají a co dělají volně žijící zvířátka v zimním období.  I návštěva šardické hasičské zbrojnice byla pro děti zajímavá.Místní dobrovolný hasič pan Petr Cápek seznámil děti se vším, co hasiči ke své náročné a zodpovědné práci potřebují. Všechno, co jsme s dětmi zažili a dělali najdete ve fotogalerii.