DEN VODY 2019 Veverky

24.03.2019 10:17

V pátek 22.3.2019 jsme v MŠ oslavili SVĚTOVÝ DEN VODY. Ráno jsme se všichni sešli v modrém, v barvě vody a oslava mohla začít. V každé třídě byl pro děti připraven program týkající se vody. V Medvídkách čekala na děti vodní víla, se kterou děti čistily rybníček od odpadků a tyto pak ukládaly do EKO košů. V Rybičkách plnily děti s kapříkem vodní úkoly a ve Veverkách přichystala dětem kapka vody zábavné vodní pokusy. Děti byly programem nadšené a my učitelky jsme měly z tohoto projektu krásný pocit, opravdu se nám podařil. Prožili jsme všichni úžasné dopoledne, ke kterému jste velkou měrou přispěli i Vy, rodiče. Všechny kapky vody, které jste doma s dětmi vyráběli jsou nádherné a MOC A MOC A MOC Vám děkujeme za spolupráci!!!

Foto naleznete ve Fotogalerii.