Co jsme zažili v měsíci lednu

02.02.2018 18:22

Začátek měsíce ledna nám navodil atmosféru povánočního času. S dětmi jsme si povídali, jak jsme se všichni měli o Vánocích, co nám naložil Ježíšek a jak nám to pěkné a příjemné zase rychle uběhlo.6 ledna nás čekal příchod TŘÍ KRÁLŮ a tak jsme si s dětmi udělali královské korunky, povídali jsme si o putování a příběhu TŘÍ KRÁLŮ a a taky jsme se naučili písničku : ,,My tři králové jdeme k vám...,,která se dětem moc líbí a i když má více slok, děti si ji celou zapamatují.Taky jsme se byli podívat v šardickém kostele na Betlém a krásnou vánoční výzdobu.Pan farář s paní Špérovou dětem pověděli spoustu zajímavostí ohledně kostelíčka,Betléma i příběhu TŘÍ KRÁLŮ...  Ve školce jsme se rozloučili s vánočním stromečkem a společně s dětmi jsme ho odstrojili a uklidili veškerou vánoční výzdobu jak ve třídě, tak v prostorách šatny..Oslavili jsme narozeniny Andrejka.  No a teď už čekáme na tu správnou zimu se snížkem, který děti tak milují. A protože nás zatím počasí snížkem nepotěšilo, tak jsme si ho aspoň činnostmi, básničkami a písničkami přivolávali. Představte si, ono to pomohlo..Sem tam nějaký ten snížek dětem napadl a děti si ho užily na školkové zahradě.Bobovaly, válely se ve sněhu, koulovaly se a dokonce zkoušely i postavit malého sněhuláčka...To se jim líbílo.Všechno dění najdete na fotografiích ve fotogalerii.Tak na to mrkněte.....