Co jsme dělali v listopadu

03.12.2018 13:01

Listopad jsme začali podzimními hrátkami s barvami, listím, přírodninami. Taky jsme zkusili pokus kypření půdy s žížalami... Navštívili jsme místní hřbitov u příležitosti Památky zesnulých. S dětmi jsme si udělaly bramborový týden, nejvíce se dětem líbila aktivita vykrajování a pečení brambor...Těm chutnalo, trouba nestačila ani péct. V listopadu jsme zasadili u naší školky mladou lípu na počest 100. výročí vzniku republiky... Oslavili jsme narozeniny Kristýnky a Emičky.  Do školky za dětmi přijel kouzelník Valdiny se svými čáry a kouzly. Maminka Dufková nám přinesla ukázat ježečka, kterého chovají doma. No a taky nás překvapil první sníh, na který děti stále čekají a nemůžou se za celou zimu ani dočkat.Měsíc listopad jsme zakončili setkáním s dětmi ze školy, které za námi do školky přišly, aby nám přečetly krásný příběh o Mikulášovi, jehož příchod už se nezadržitelně blíží. Bylo to příjemné setkání,těšíme se na další...Všechno dění najdete ve fotogalerii...