Červen v MEDVÍDKÁCH

29.06.2018 07:36

V měsíci červnu jsme si povídali o naší planetě Zemi a o vesmíru.S dětmi jsme navštívili Zahradní slavnost, na kterou nás pozvaly děti ze základní školy. Byli jsme se s dětmi podívat na výstavě drobného zvířectva, kterou uspořádali místní chovatelé. Hodně zajímavá byla pro děti exkurze v  šardické pekárně, kde si každý něco vyrobil a upečené si to odnesl domů...Taky jsme absolvovali výlet do Mikulčic, kde se nám celé dopoledne věnovala maminka Mirečka Novotného. Pro děti přichystala poučné, zajímavé a zábavné dopoledne. Moc jí za to děkujeme...  Za dětmi  do MŠ přijeli prezentovat svou práci  profesionální hasiči z Hodonína. Děti měly možnost si vyzkoušet hasičskou výzbroj. Oslavili jsme narozeniny Štěpánka Rolence. A tak jako každý rok , tak i letos jsme udělali sladkou tečku za tímto školním rokem návštěvou restaurace  Sahara, kde si děti vybraly podle chuti zmrzlinku. Těm  chutnala...A teď už hurá na prázdniny. Přejeme vám všem krásné a pohodové prázdniny plné sluníčka a radovánek...