Červen u nás ve třídě

29.06.2020 09:16

Tak jsme se po pauze, kterou způsobila pandemie koronaviru sešli v naší školce.A protože je příroda právě v rozkvětu, věnovali jsme se právě tomuto tématu:(Příroda, květinky, zvířátka, broučci...) Na naší školkové zahradě jsme lupami a dalekohledem pozorovali a sledovali co jen šlo a v horkých dnech jsme se osvěžili na mlhovišti-to se dětem moc líbilo.Opožděně, ale přece jsme slavili narozeninky Isabelky a Lucinky, které je měly hned v květnu a taky Nikolky, ta je měla v červnu.Poslední dva týdny už jsme si povídali o tom , co budeme dělat o prázdninách. O různých aktivitách, ale taky o možných nástrahách a různém nebezpečí, které na děti o prázdninách číhá. Například- bezpečnost na silnici, ve vodě, atd...Jedno dopoleledne jsme si na rozloučenou zašli na nanuka,těm chutnalo...Všechno dění najdete v naší fotogalerii. Mějte se všichni moc krásně a užijte si příjemné prázdniny plné sluníčka a letní pohody.