Červen 2022 Veverky

30.06.2022 13:00

A je to tady! Měsíc červen, kdy se loučíme se školním rokem a také s našimi milými předškoláky, kteří nám odejdou do ZŠ. Úspěšně jsme zakončili kurz plavání. Většina dětí byla s touto akcí spokojena , odstranily strach z vody a naučily se plavat s rukávky, někteří i potápět!  I v tomto posledním měsíci ve školním roce jsme stihli několik témat a akcí. Povídali jsme si o životě ve vodě a kolem ní, proběhl kolečkový týden a týden pod pirátskou vlajkou. Zúčastnili jsme se dvou divadelních představení. Ve školce O princezně Rozmařilce a v ZŠ to byly Pohádky z našeho dvora. S Matyáškem, Štěpánkem a Šimonkem jsme oslavili jejich poslední narozeniny ve školce. Svaz chovatelů nám připravil výstavu domácího zvířectva. Nezapomněli jsme ani na tatínky a ke Dni otců jim děti vyrobily malý dárek. Se školním rokem jsme se rozloučili opékáním špekáčků na Ranči, výbornou zmrzlinou na Sahaře a piknikem na naší zahradě.

 Všem dětem přejeme krásné prázdniny plné sluníčka a zážitků a budoucím prvňáčkům mnoho úspěchů ve škole. Mějte se hezky děti, měly jsme vás moc rády. Vaše paní učitelky z Veverek a teta Leona.