Červen 2021 Veverky

04.07.2021 09:57

Je červen, konec školního roku. Alespoň v tomto měsíci jsme se dětem snažily vynahradit deficit akcí, o které ve školním roce přišly z důvodu pandemie. Kromě výletu, pasování předškoláků a Dětského dne jsme se všichni radovali z návštěvy  našich Hasičů, kteří nám předvedli náplň jejich práce. Ve třídě s námi byla tento měsíc mladičká paní učitelka Simonka, kterou měly děti moc rády. S Matyáškem a  Štepánkem jsme oslavili jejich narozeniny.. Zachránili jsme raněného strakapouda, který narazil do okna naší třídy. Podívali jsme se na Dopravní den na hřišti, na který nás pozvaly děti ze ZŠ. Na Ranči u strýce Zdeňka jsme si opékali špekáčky a zakončili tak školní rok. Ani letos jsme si neodpustili zmrzlinu na Sahaře. U Adrianky a Lexíka jsme se byli podívat na želvy a pokusili se je nakrmit. Paní Foltýnová nás pozvala do chalůpky po její stařence a seznámila děti s životem a prací našich předků.

Milé děti a rodiče, přejeme vám krásné prázdniny a užívejte si sluníčka. Po prázdninách se moc těšíme na děti a snad už bude v dalším školním roce všechno v pořádku. Krásné prázdniny přejí paní učitelky z Veverek.

Foto naleznete ve Fotogalerii.