Červen 2020Veverky

01.07.2020 16:06

Nastal poslední měsíc školního roku. I když se nám po epidemii Koronaviru vrátilo do třídy málo dětí, nezaháleli jsme a krásně si ho užili.

Vyšlápli jsme si na cyklostezku podívat se , jak nám kvetou šípkové keře. Oslavili jsme ve třídě Den dětí a upekli si sladkou dobrůtku. Mikroskopem jsme pozorovali plíseň na okurku. Jako vzdělávací téma jsme si zvolili broučky, které jsme pozorovali, určovali druh, kreslili, atd. Děti vyrobily pro broučky rozkvetlou louku a založily si Luční deník. Toto téma děti velmi bavilo. Na našem záhonku na zahradě jsme si zasadili dýně, se kterými budeme pracovat na podzim. Také nám na zahradě dozrál rybíz. Tento děti otrhaly a vyrobili jsme si z něho rybízovou šťávu. Pro tatínky děti vyrobily přáníčka ke Dni otců. Na rozloučenou se školním rokem jsme se vydali do Hovoran k rybníčku, kde si děti pohrály, hledaly poklad a broučky. Se Štěpánkem jsme u rybníka oslavili jeho narozeniny. Přišla se za námi podívat paní učitelka Hanička, se kterou jsme se vyfotili. A teď už hurá na prázdniny! Krásně si je s dětmi užijte, budoucím školáčkům přejeme úspěchy ve škole a na ostatní děti se budeme těšit v září.

Foto nalezneze ve Fotogalerii.