Březen ve třídě rybiček

30.03.2018 17:13

V březnu jsme pokračovali v poznávání našeho těla, které děti tak bavilo, že si samy vymýšlely, co všechno ještě chtějí vědět a poznat. Každý týden cvičíme a protahujeme se, aby naše těla nezlenivěla. Nejvíc se děti těší na konec cvičení, kdy se vrhají s nadšením do kuliček. V "Planetáriu", které přijelo do naší školky, se děti seznámily s vesmírem a shlédly pohádku o tučnácích. A protože je březen, měsíc knihy, navštívili jsme knihovnu a přinesli si pohádkové knížky, ze kterých si předčítáme během dne a při spaní. Oslavili jsme narozeniny Dominička a Adámka a připravovali se na jaro, které ale ne a ne přijít.

Před Velikonocemi si děti tradičně barvily vajíčka a vyráběly jarní dekorace.Shlédly pohádky,se kterými přijelo divadélko "Šikulka" a odpoledne nás čekalo Velikonoční tvoření. Březen je u konce a my vám přejeme pěkné prožití Velikonoc.

Fotografie naleznete  zde