A jaký byl červen?

02.07.2017 13:26

Měsíc červen jsme prožili v duchu léta a blížících se prázdnin.Děti si užily výlet ve Wikylandu v Brně, kde je spousta atrakcí a prolézaček, takže se ani chvilku nenudily.Ve třídě jsme si povídali o létu a o prázdninách.O tom, kde by se všude chtěly děti podívat a co by o prázdninách chtěly zažít.Rozloučili jsme se s Peťou Lupačem,který po prázdninách bude navštěvovat jinou mateřskou školu.Přinesl kamarádům balíček na památku a krásný velký dort.František Měchura nám jedno ráno přinel s maminkou ukázat tři nádherná štěňátka jezevčíků.Děti je pomalu ani nechtěly pustit domů.Dále jsme oslavili narozeniny Štěpánka Rolence.A jako sladkou tečku na konec, jsme navštívili místní restauraci ,,Saharu", kde si děti podle chuti vybraly zmzlinku.Podívejte se do fotogalerie, jak jim chutnala...  A teď už hurá na prázdniny... Přejeme vám krásné léto,plné sluníčka a pohody.