Únor v naší třídě

26.02.2016 18:07 Milí rodiče, ve fotogalerii si můžete prohlédnout  naše únorové snažení. Předškoláky v pilné práci, masopustní tvoření, pohádkové téma -zahráli jsme si pohádku "O veliké řepě", postavili a vyrobily hrad pro prince a princezny, samy děti se na obrázcích staly princi a princeznami a "vyrobili" jsme louktové divadélko k pohádce " O třech prasátkách". Dalším tématem bylo poznávání našeho těla a péče o zdraví. Poznávali jsme kosti, svaly, smysly a funkce jednotlivých orgánů. Na chvíli se naše třída stala nemocnicí se spoustou pacientů. Kromě obvazů přišla na řadu i injekční stříkačka a "odběr krve" od renomované sestřičky. Sanitky houkaly a sestřičky nestačily ošetřovat. Konec měsíce byl odměnou pro děti. Zábavní park Wikyland v Brně si děti pořádně užily.